Volné pracovní místo  Servisní technik energetiky

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Montovat a provádět a servis energetických zařízení
Cestovat za zákazníky po celé ČR + výjimečně zahraniční cesty
Komunikovat s klienty, dalšími techniky
Po zaučení mít na starost revizní zkoušky pro další zařízení

Požadujeme

Máte technické (ideálně elektro) vzdělání a baví vás servis zařízení? Hledáme posilu týmu pro servis energetických zařízení po celé ČR, výjimečně zahraničí. Zaškolení zajištěno, elektro vyhláška 50/78 min. výhodou. Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní strojírenské společnosti
Nástupní mzda od 35.tis. Kč dle zkušeností
Odměny dle výkonu
Služební mobilní telefon
Sick days
Možnost osobního a profesního rozvoje
Možnost dalšího vzdělávání
25 dní dovči
Závodní stravování, příspěvky
Výhodné mobilní rodinné tarify
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS POZICE? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A DOZVÍTE SE VÍCE!

Máte zájem o nabídku Servisní technik energetiky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik energetiky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.